Gizlilik politikası


Gizlilik önemini biliyoruz. Bu sayfa sizin web servisleriniz kullandığınızda alıp topladığımız kişisel bilgiler türlerini ve bilgileri korumak için kullandığımız bazı ölçüler belirtiyor. Umarım bu kişisel bilgileri bizimle paylaşmak hakkında bilgili kararlar vermenize yardım edecektir.

Uygulama alanı:

This statement provides a summary of the main parts of the full text of the Internet privacy policy and details the privacy protection practices applicable to the website.

Bilgi toplanmış:

This site collects personal information in other cases where you voluntarily provide information. Sizden toplanmış kişisel bilgileri ya da üçüncü tarafından alınan bilgileri size daha iyi kullanıcı hizmetlerini sağlayabiliriz.

Bu web sitesinin anlaşmalarına, kurallarına, prosedürlerine ve praksilerine uyun ve bağlı ağ hizmetlerine uyun.

İnternet deneyiminizi geliştirmek için kurabiye ve diğer teknolojiler kullanıyoruz ve hizmet kalitesini geliştirmek için alışkanlıklarınızı anlamak için. Web sitemizi ziyaret ederken ya da ürünlerimizden bazılarını kullandığınız zaman, sunucumuz, URL, IP adresi, tarayıcı türü ve dili dahil olarak otomatik olarak bilgileri kaydetecek.

Senin seçeneğin.:

Bize kişisel bilgi ve / ya kurabiye teknolojisini tarayıcınızda kullanmayı reddetmeye çalışabilirsiniz. Ama bu bizim özelliklerimizin bazılarını ya da hizmetlerimizin düzgün çalışmasına neden olabilir.

İstediğiniz zaman kişisel bilgilerinize erişime izin vermek için dürüst çabalar yapacağız ve mantıklı olabileceğinizde böyle yanlış verileri düzeltmenize ya da silmenize izin veririz.


官网