Web sitesi açıklamasıZiyaretçiler bu web sitesinin hizmetlerini kabul etmeden önce bunu dikkatli okumalıdır: & nbsp; Ve bu ifadeyi kabul ediyoruz. Ziyaretçilerin bu siteye erişimi ve bu siteyi kullanmaları farklı şekilde bu ifadesin bütün içeriğini tanımamayan bir tanıma olarak kabul edilecek; Eğer bir itirazınız varsa, lütfen bu web sitesinle hemen danışın ve bu web sitesinin yazılı kabul edin.

Article 1:   Ziyaretçiler bu web sitesi ile ilgili tüm davranışlara katıldığında iyi inançlar ve dikkatli davranmalıdır (ama ziyaret, tarama, kullanma, tekrarlama, reklam ve tanıtıma kısıtlığı dahil olmalıdır); Visitors shall not intentionally or negligently damage or weaken various legitimate rights and interests of this website, and shall not use this website to directly or indirectly engage in acts in violation of Chinese laws, international conventions and social ethics in any way, and visitors shall abide by the following commitments:

1. Bilgilerin yayılması ve kullanımı Çin kanunlarına, uluslararası konvenselere ve kamu düzenine ve iyi geleneklere uyuyor;

2. Bu web sitesini ve ilişkilerini yasadışı ve yanlış amaçlar için kullanma;

3. Bu siteyi ve bağlı ağ hizmetlerine karıştırmayın ve kırılmayın;

4. Bu web sitesinin anlaşmalarına, kurallarına, prosedürlerine ve praksilerine uyun.

Manzara 2: Bu web sitesi ziyaretçilerini kesinlikle hatırlatıyor: lütfen onları yeniden bastırırken, yükleyerek ya da indirmekte ilişkili çalışmaların copyright ve copyright hakkına saygı verin; Eğer imzalamadığınız herhangi bir iş bulursanız, lütfen bize hemen bağlantı edin ve imzalarınızı ilk defa ekleyeceğiz veya onunla ilgileneceğiz.

Manzara 3: Çin kanunları, web sitesi ve yazarı tarafından başka bir şekilde belirtilmezse, bu sitedeki kullanıcıların orijinal çalışmalarının telif haklarını paylaşırlar. Eğer diğer siteler ve geleneksel medya kullanılması gerekirse, bu sitedeki yazılı izni almalılar. Bu sitede yetkili olmadan yeniden yazmak veya kullanmak zorunda kalır.

Manzara 4: Bu sitenin içeriği sadece yazarın kendi görünüşünü temsil ediyor, bu sitenin görünüşünü ve görünüşünü temsil etmez, bu sitenin konumunu hiç alakası yok ve bağlı sorumluluğu yazar tarafından dağıtıyor.

Manzara 5: Bu web sitesinin bu sitede yayınlanmış çalışmaları diğer amaçlar için kullanma hakkı var, web siteleri, elektronik dergiler, etc., çalışmalara bağlanmış autor hakları bilgileri dışında.

Article 6: Web sitesinin ve yazarın ortak kabul olmadan, başka bir organizasyon çalışmaların copyright haklarını herhangi bir şekilde zulmedemez, ama yetkili olmayan reproducasyon, bağlantı, yasadışı kullanım veya yeniden bastırmadan, veya işlerin ayna görüntüsünü herhangi bir şekilde belirlemez.

Manzara 7: Bu sitede yayınlanan çeşitli formlarda çalışmalar (ama kelimelere, fotoğraflara ve grafiklere sınırlı olmayan), sadece referans için, bu sitede onların ifadeleri veya tanımlarıyla kabul edildiği anlamına gelmez, sadece daha fazla bilgi verir ve hiçbir yatırım teklifini temsil etmez. Bu siteden verilen bilgilere göre ziyaretçiler tarafından yaptığı tüm eylemler için, bu sitede başka bir açık yazılı bağlılık belgesi yoksa hiçbir sorumluluk şeklinde bulunmayacak.

Article 8: When this website recommends the contents of other websites in the form of links, this website is not responsible for the availability of these websites or resources, and does not guarantee the authenticity and legitimacy of any content, products, services or other materials obtained from these websites. For any content, products Web sitesi hizmetler veya diğer materyaller tarafından neden oluşturduğu hiçbir doğru veya yanlış kaybı için sorumlu değildir.

Article 9: for some personal data provided by visitors when registering on this website, this website will not disclose any user's data to any party in any way unless you agree and Article 10: Provisions.

Manzara 10: Hükümet departmanları ve mahkeme organları bu web sitesinin yasal prosedürlere uygun kişisel verileri açıklamasını istediğinde bu web sitesi yasa uygulama birimlerinin ya da halk güvenliğin amacına göre kişisel verileri sağlayacak. Bu durumda, bu web sitesi herhangi bir açıklama dışı.

Article 11: this website is not responsible for any personal data disclosure caused by the user telling others his personal password or sharing his registered account with others.

Article 12: Bu web sitesinin içeriğinden bazıları internetten gelir. Eğer herhangi bir medya, şirket, kurum ya da bireysel kişin in intellektuel özelliğinin haklarını zulmederseniz, lütfen onu bildirmek için arayın veya yazın. Bu web sitesi belirtilen zaman içinde silinecek. Eğer telif hakları gibi sorunlar varsa, lütfen bizimle ilgili sertifikalar verin ve zaman içinde temas edin, Arkadaşlık müzakereleri ve adil ve adaletin prensipi ile tartışmaları yönetin.

Article 13: Bu site bu işte karakterlerin portretlerin hakkından hoşlanmıyor. Portret her ticari amacına kullanılması yasaklanıyor. Lütfen işte portret yerine koyduğundan sonra ya da ilişkilerin yetkilisini aldıktan sonra kullanın. Eğer yetkili olmayan kullanım üçüncü tarafından şikayet veya tartışma sebebi olursa, kullanıcı onu kendi başına taşıyacak, bu sitede hiçbir ilgisi yok.

Article 14: Bu web sitesinin çalışmalarında bulunan yaratıcı yazıtipleri veya yazıtipi referans sadece referans ve gösterim için kullanılır ve ticari kullanımı için kullanılmaz. İhtiyarsız kullanma durumunda, kullanıcı sonuçları taşıyacak ve web sitesi yasal sorumluluğa sahip olmayacak. Commercially available fonts are: Song typeface and imitation Song typeface_ GB2312 (ya da imitasyon Şarkı Dinasti), düzenli skript_ GB2312, cesur, etc.

Article 15: Fuling website reserves the final interpretation of the above statement.

The material part of this site comes from the network. If there is infringement, please contact us.

The material part of this station comes from the network. If there is any infringement, please contact us.

当サイトの素材の部分はネットワークに由来しており、もし侵略権があれば、私たちに連絡してください。

본 역 소재 부분에서 인터넷으로 출처 되어 있습니다. 침해가 있으면 저희에게 연락 주세요.


官网